Вчимося легко!
Виконуємо будь-якої складності роботи!
Вкажіть тільки вашу тему, вимоги та відпочивайте!
Зв'язок з нами
VIBER 093 222 53 53
FB, VK
Ольга Студпортал
@ studportal@i.ua
-
5 січня 2019
-
12 березня 2014
Дип_212_Діяльність Комітету з прав людини ООН як наглядового органу щодо дотримання громадянських та політичних прав: міжнародно-правовий механізм та Україна
Артикул_Дип_212
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ УНІВЕРСАЛЬНОГО …
1.1 Концепція прав людини та її втілення…
1.2 Історичні етапи становлення та …
1.3 Роль діяльності ООН та її …
Висновки до Розділу 1
РОЗДІЛ 2. ДІЯЛЬНІСТЬ КОМІТЕТУ З ПРАВ …
2.1 Міжнародно-правовий статус …
2.2 Загальна характеристика процедури …
2.3 Взаємодія Комітету з прав людини з …
Висновки до Розділу 2
РОЗДІЛ З. СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНИ …
3.1 Співпраця України із установами …
3.2 Правові підстави звернення …
3.3 Роль Комітету з прав людини…
Висновки до Розділу 3
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Загальна кількість сторінок: 102 стр.
Робота виконана українською мовою.
Комісія з прав людини була створювалась в рамках Міжнародного пакту про громадянські та політичні права. 18 експертів-контракторів є громадянами держави-учасниці, мають високу етику та визнані людські навички та розглядають переваги залучення людей із юридичним досвідом. Члени Комісії ООН виконують окремі функції, а не державні службовці. Правову базу, в рамках якої діє Комісія ООН, можна розділити на дві категорії: первинну та вторинну. Перший - Міжнародний пакт про громадянські та політичні права та Факультативний протокол, а другий - правила процедури Комісії ООН. Повноваження Комісії ООН: Вони отримують періодичні звіти від держав-членів та надають загальну інформацію, щоб допомогти урядам тлумачити положення Міжнародного пакту про громадянські та політичні права та пов'язані з ними договори. Розгляньте особисті скарги. Це означає, що існує чотири основні функції: контроль, дії, тлумачення та судові функції. Що стосується внутрішньої організаційної структури, слід зазначити, що Комітет складається з членів Комітету, Голів Комітету, Голів Комітету та Секретаріату через Діяльність Комітету з прав людини ООН як наглядового органу щодо дотримання громадянських та політичних прав: міжнародно-правовий механізм та Україна. Крім того, до внутрішніх організаційних правил Комітету повинні бути включені установи та функції, включаючи підкомітети, робочі групи та спеціальні доповідачі та постійні органи, які мають бути створені на основі існуючих документів.
Що стосується правової природи рішень Комісії ООН, то всі рішення Комісії ООН є дорадчими, а правова природа теорії та практики міжнародного права є незрозумілою. Рішення, засновані на особистих комунікаціях, є прямим захистом міжнародного права про права людини. Зазвичай воно включає пояснення правил. Громадяни, які підписують перший протокол, мають право звернутися до комітету, який порушує Міжнародний пакт ООН про громадянські та політичні права. Однак Комісія повинна відповідати певним умовам, перш ніж розглядати скаргу. Комітет має структуру розгляду скарг, але може відрізнятися від правил. Комісія ООН співпрацює з іншими місіями, створеними з метою виконання положень Загальної декларації прав людини. Усі комітети, створені за міжнародними угодами в рамках ООН, мають подібні структури та процедури щодо діяльності Комітету з прав людини ООН як наглядового органу щодо дотримання громадянських та політичних прав: міжнародно-правовий механізм та Україна. Це означає, що це елемент підсистеми з однаковими юридичними характеристиками та подібністю. Експерти із закупівель співпрацюють на рівні комітетів.
Ці спільні дії є формою зустрічей з керівниками домовленостей та засідань комітетів. Рішення, прийняті на цих засіданнях, не є обов'язковими, але важливі для роботи Комітету, включаючи реформу. Варто зазначити, що співпраця між комітетами показує, що комітети є не незалежними установами, а незалежними фінансовими консорціумами. З 2009 по 2012 рік офіційні зустрічі клієнта включають зустрічі комітетів та представників, неофіційні зустрічі експертів між клієнтами та консультації з комітетом. У консультації з учасниками були визначені загальні принципи та аспекти співпраці з роботою Комітету. Крім того, діяльність Комітету з прав людини ООН як наглядового органу щодо дотримання громадянських та політичних прав: міжнародно-правовий механізм та Україна були розглянуті пропозиції щодо внесення змін до звіту та рекомендацій Верховного комісара з метою розгляду будь-яких рішень інших комітетів щодо поглиблення процесу співпраці кожного комітету на зустрічах з керівниками агентства клієнтів.
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ УНІВЕРСАЛЬНОГО МІЖНАРОДНО-ПРАВОВОГО МЕХАНІЗМУ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ
1.1 Концепція прав людини та її втілення у міжнародному праві на початку XIX століття
1.2 Історичні етапи становлення та особливості функціонування захисту прав людини на універсальному рівні
1.3 Роль діяльності ООН та її міжнародно-правові інструменти забезпечення захисту прав людини
Висновки до Розділу 1
РОЗДІЛ 2. ДІЯЛЬНІСТЬ КОМІТЕТУ З ПРАВ ЛЮДИНИ ООН ЯК НАГЛЯДОВОГО ОРГАНУ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСЬКИХ ТА ПОЛІТИЧНИХ ПРАВ
2.1 Міжнародно-правовий статус Комітету з прав людини та юридична природа його рішень
2.2 Загальна характеристика процедури індивідуальних звернень громадян щодо захисту порушених прав
2.3 Взаємодія Комітету з прав людини з іншими конвенційними комітетами в межах універсального механізму захисту прав людини
Висновки до Розділу 2
РОЗДІЛ З. СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНИ ІЗ КОМІТЕТОМ З ПРАВ ЛЮДИНИ: ОСНОВНІ ЗАСАДИ ТА ПРАКТИКА
3.1 Співпраця України із установами універсального рівня щодо захисту прав людини
3.2 Правові підстави звернення громадян України до Комітету з прав
людини
3.3 Роль Комітету з прав людини у захисті прав громадян України: аналіз практики та винесених рішень
Висновки до Розділу 3
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ